Op 11 oktober 2021 organiseerden wij in de Petruskerk aan de Schependomlaan een inloopavond voor de omwonenden van ons perceel aan de Daniëlsweg in Hees. De belangstelling was groot: zo’n 30 geïnteresseerden zijn door onze architect over onze plannen geïnformeerd. In een plezierige sfeer hebben we de mensen uit de buurt het voorlopige ontwerp laten zien en de vragen die ze hadden beantwoord. De meeste mensen die we spraken vonden het een mooi en aantrekkelijk geheel. Uiteraard hoorden we daarnaast kritische geluiden. We hebben de omwonenden uitgenodigd om ook een schriftelijke reactie te sturen op het ontwerp, zodat we hun suggesties en opmerkingen konden verwerken in onze plannen. Een aantal van hen is hierop ingegaan. Dat waarderen we, omdat we het belangrijk vinden de buurtbewoners bij ons initiatief te betrekken en een goede relatie met hen op te bouwen.

02-02-2022